top of page

Teslimat ve İade Koşuları

Değerli Müşterilerimiz,


Sanal mağazamız olan www.carsigsmbesiktas.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde, ödemenizin onaylanmasına müteakip tedarik, sevk ve teslimat işlemleri başlamaktadır.


Stokta bulunan ürünler için günlük sevkiyat planı kapsamında, stok durumuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde (havale/eft siparişlerinde ödeme onayından sonra) kargoya verilir. Resmi ve idari tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

 

İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde, İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 iş günü içinde yapılır.


Stoklarımızda henüz bulunmayan siparişleriniz için ise tedarik süreci başlar. Böyle bir durumda sipariş ettiğiniz malın/ürün "tedarik sürecinde" olduğunu/olacağını bilmelisiniz. Bu sürecin, müşteri temsilcimiz tarafından size bildirilmesi sorumluluğunun farkında olarak, söz konusu malın/ürünün en kısa sürede stoklarımızda yer alması sağlanır.


Öncelikli hedefimiz, siparişlerinizin en hızlı ve en güvenli şekilde kargoya teslim edilmesidir. Bazı ürünlerde bu süre, ürünün özelliğine ve tedarikçiye göre farklılık gösterebilir. Tedarik süresi, malın/ürünün üretimiyle de alakalı olup 7 iş gününü bulabilir. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri temsilcimiz sizi bu durum hakkında bilgilendirir.


Eğer bulunduğunuz yerde anlaşmalı olduğumuz kargo (Yurtiçi Kargo) firmasının bir kargo şubesi yok ise, orası "mobil bölge" kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır. Sitemizde belirtilen ürün tedarik süreci ve kargo ücretleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl, ilçe merkezleri ve mobil bölgenin dışında kalan noktalara ürün teslimi yapılamaz; yapılsa da ekstra bir kargo ücreti talep edilir.

 

Lütfen,
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firma kuryesi önünde açıp kontrol ediniz. Ürün teslim edildikten sonra kargo firması, görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edildiğinden, kargo firması ile tutanak düzenleyerek ürünü teslim almayınız.


Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda ozsangrup@hotmail.com e-posta adresine iletiniz. Ürünü neden iade etmek istediğinizi belirten kısa bir açıklama, ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olacaktır.


Bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde, paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Siparişinizi oluştururken verdiğiniz teslimat adresi esas alınacak olup, siparişinizin; adresteki fiziki hatalar nedeniyle ulaşmaması sonucunda, sorumluluk gereği müşteri temsilcimiz bu durum hakkında sizi bilgilendirir.
Sipariş oluşturduktan sonraki adres değişikliği bildirimini ozsangrup@hotmail.com eposta adresine bildiriniz.


Çarşı Gsm Beşiktaş

bottom of page